CZE | ENG

Designový byt - exclusivně v projektu Lannova

Dovolujeme si Vám představit dokončený luxusní byt v projektu Lannova.

Interiér bytu je funkčně členěn na dvě zóny - denní a noční. Toto logické uspořádání se promítá i do designového řešení bytu.

Denní část bytu zahrnuje obývací pokoj s jídelním koutem, kuchyňský kout a pracovnu vzájemně propojené vstupní halou, kde Vás uvítá lampa z produkce italské společnosti Poltrona Frau svým prosvíceným onyxem. Jednotícím prvkem těchto prostor je obklad stěn kmenovou dýhou makasarského ebenu, jenž navazuje na knihovnu z téhož materiálu. I ostatní drobný mobiliář má části provedené z této dýhy. Dveře do dělené denní toalety a technické místnosti ze vstupní haly jsou diskrétně skryty v dřevěném obložení stěn, na které uvnitř toalety navazuje béžový mramor Daino Reale. V místnostech této části bytu je položena masivní teaková podlaha, v obývacím pokoji a v pracovně doplněna o hedvábné koberce. Individuálně řešený kuchyňský kout obsahuje spotřebiče značek Sub-Zero, Wolf, Fisher Paykel a Gutmann.

Noční – intimní část bytu – je oddělena stěnou s vestavěnými skříněmi jejíž dveře a navazující zdi jsou tvořeny obkladem ze stěrky charakteru patinované mosazi. V této části bytu je společná ložnice na níž navazuje dámský budoár tvořený šatnou, saunou a koupelnou a pánská šatna s koupelnou. I zde je nábytek z kmenová dýhy makasarského ebenu. Převládajícím materiálem koupelen je béžový mramor Daino Reale v kombinaci s mramorem Emperador Dark – v dámské a Galactic Brown v pánské koupelně. Na podlaze ložnice a dámské šatny je položen ručně všívaný, na dotek velmi příjemný celoplošný koberec Stepevi.

Místnosti jsou osvětleny svítidly společností Artemide, DeltaLigt, Ingo Maurer a Poltrona Frau. Před okny v celém bytě jsou záclony a hedvábné závěsy.

Kvalitu interiéru bytu podtrhuje pečlivý výběr volně stojícího nábytku společnosti Poltrona Frau, značky s dlouholetou tradicí, jež je ikonou ve světovém měřítku. Výrobky jsou nejen precizně zpracovány, ale i vyrobeny z pečlivě vybraných, nejkvalitnějších materiálů. Základem jejich designu je kůže, která zaručuje prvotřídní užitné vlastnosti s vysokou odolností vůči vodě, poškrábání a poskvrnění. Tato značka se pyšní dodáním interiéru do vozů Ferrari a Maserati, což ocení zejména muži.

Prohlédněte si půdorys bytu v PDF.

Fotografie dokončeného a zařízeného bytu