CZE | ENG| RUS

Lokalita a mapa

Kouzlo bydlení na vltavském nábřeží v rezidenci Lannova Vás uchvátí na první pohled. Díváte se z okna vašeho bytu, Váš zrak vnímá rozlehlý park a plynoucí Vltavu ... a už nikdy se to nemůže změnit.

V centru Prahy v Petrské čtvrti, v ulici Lannova vyrostla rezidence téhož jména. Dokonale zapadla do architektonického kontextu vltavského nábřeží a jeho neopakovatelné atmosféry, kterou respektuje i obohacuje zároveň. Je jeho novou součástí, která kontinuálně navazuje na původní záměry stavitelských osobností pražské historie.

Obklopuje ji historické jádro města Prahy, na dosah ruky najdete většinu důležitých institucí a nepřeberné možnosti kulturního vyžití. „U nohou“ Lannovy leží řeka Vltava ukázněná nábřežím z kamenných kvádrů, na jejímž druhém břehu se zvedají Letenské sady. Pod okny domu až k nábřeží Ludvíka Svobody se rozprostírá nově upravený park.

Rezidence Lannova představuje designově i funkčně dokonalý celek nacházející se navíc na dosah ruky od nám. Republiky, Václavského náměstí a samotného centra Starého města. Rezidence Lannova i stejnojmenná ulice jsou důkazem toho, že tato dobrá adresa patří skutečně mezi nejlepší v Praze.

Kliknutím na obrázek mapu zvětšíte. Kliknutím na obrázek mapu zvětšíte.