CZE | ENG| RUS

Wadia a. s.

Wadia a.s. je developerská, realitní a investorská společnost působící na českém realitním trhu od roku 1999.

Po dobu své existence společnost Wadia a. s. realizovala v Praze několik úspěšných projektů, ke kterým patří výstavba obytných komplexů „V Tehovičkách“ a, „Nad Dvorem“ v Praze 10, „Zvonička“ v Praze 4, „Zahradní čtvrť“ v Praze 5, Zbraslavi anebo „Lannova" v Praze 1. Ve zmíněných projektech bylo dokončeno a předáno uživatelům více než 1000 bytových jednotek.

Prioritou developerské společnosti Wadia a. s. je vytvářet přívětivé a v mnoha směrech unikátní projekty se zajímavým architektonickým řešením, které budou zároveň příležitostí k příjemnému bydlení a současně budou vnímané jako velmi dobrá investice klienta.

Aktuálním projektem v naší nabídce je Bytový dům Jurkovičova, který je zajímavý zejména díky své poloze v klidné, a ze stavebního hlediska dokončené, části Prahy 11 mezi stanicí metra C Háje a Milíčovským lesem. Je opravdu málo tak hezkých míst, které můžeme našim klientů nabízet, a to pár kroků od stanice metra a pár kroků od lesoparku s rybníky. Informace o nabídce bytů a nebytových prostor naleznete na stránkách projektu www.bytyjurkovicova.cz.