CZE | ENG| RUS

Aktuality 2015

22.12.2015 Divadelní 24

Vážení zájemci o luxusní bydlení, máme pro Vás radostnou zprávu! Naše společnost dokončila plánovanou a avizovanou rekonstrukci Divadelní 24.

V rámci ní byla mimo jiné opravena fasáda budovy, provedený pískovcový obklad 1. nadzemního podlaží a vyměněna všechna okna. Dům má nyní novou recepci, která svým architektonickým pojetím navazuje na název ulice a evokuje blízké Národní divadlo. Díky zvoleným materiálům a vybavení je atmosféra vstupní části budovy netradiční a nese punc originality.

Schodišti domu jako nedílné součásti společných prostor nyní dominuje velkoformátový obklad, jejž doplňují nové omítky a osvětlení.

Oproti původnímu řešení stavby vznikly ve 3. a 4. nadzemním podlaží domu dvě bytové jednotky, které jsou provedené dle dispozičního zadání klientů a vybavené v souladu s jejich individuálními požadavky. Zvolené materiály svědčí o vysoké míře vkusu a náročnosti výběru.

Pečlivé provedení všech prací na exteriéru i v interiéru budovy a spokojenost klientů potvrzují, že zhotovitel přistupoval k rekonstrukci Divadelní 24 s velkou poctivostí a citem pro detail.

Již obdržený kolaudační souhlas s užíváním stavby umožňuje vlastníkům nastěhovat se do bytů s nejkrásnějšími a nejžádanějšími výhledy v hlavním městě.

18.12.2015 MERRY CHRISTMAS AND A HAPPY NEW YEAR 2016

Vážení klienti a obchodní partneři, dovolujeme si Vám poprát příjemné prožití svátků vánočních a mnoho osobních a pracovních úspěchů v roce 2016.

Současně si Vás dovolujeme informovat, že ve dnech 22.12.2015 - 3.1.2016 bude kancelář společnosti uzavřena.

20.4.2015 Vážení zájemci o výjimečné bydlení

Dovolujeme si Vás informovat, že naše společnost rozšířila svoji nabídku nemovitostí.

Jedná se o luxusní bytovou jednotku dispozice 7+kk a obytné ploše 310 m2 ve 3. a 4. nadzemním podlaží domu XY v Praze 5-Hřebenkách.

Nadčasově řešený, pečlivě udržovaný bytový dům, jehož autorem je architekt Radan Hubička, nabízí kompletní zázemí pro obyvatele – 24 hodinovou ostrahu/ recepci, správce, sportovně relaxační zázemí fitness, squash, saunu, bazén a zahradu.

Dispozice nabízeného bytu vznikla spojením 2 bytových jednotek ( jeden v provedení mezonet) a je představována velkolepým obytným prostorem a 5 ložnicemi s pohodlným sociálním zázemím - 3 koupelnami a 2 denními toaletami. Součástí bytu jsou dále 3 komory, šatna, 2 terasy, 3 garážová stání v suterénu budovy a 2 sklepy.

Byt je vybaven vlastní nezávislou klimatizační jednotkou, vestavěnými skříněmi Interlübke a kuchyňskou linkou SieMatic včetně spotřebičů Miele. Vytápění je řešeno centrálním zdrojem pro celý dům a podokenními fancoily. Použitá masivní dřevěná podlaha obytných místností světlého odstínu, spolu s bohatě prosklenými plochami jednotlivých místností, umocňuje pocity volnosti a radosti z otevřeného prostoru. Ničím nerušený výhled z oken jižním směrem nabízí bohatou zeleň protilehlých smíchovských svahů.

11.2.2015 Rezidence Lannova - nová nabídka prodeje representativních bytů

Vážení zájemci o výjimečné bydlení, dovolujeme si Vás informovat, že naše společnost rozšířila nabídku o dvě luxusní bytové jednotky v mimořádně žádaném projektu Rezidence Lannova. Jedná se o dokončené a kompletně zařízené byty s pohodlnými terasami v 7. nadzemním podlaží. Součástí nabídky jsou 2 garážová stání pro každý byt. Dispozice každého z bytů zohledňuje umístění domu vůči světovým stranám a současně jeho umístění v kontextu okolní zástavby. Ložnice jsou situovány na jih, do slepé a tiché ulice Novomlýnské, která je bez běžného provozu a slouží zejména k vjezdu do garáže rezidentů. Obývací pokoje jsou umístěné na opačné straně bytového domu do ulice Lannova, která je bez tramvajové dopravy. Úchvatný a ničím nerušený výhled začínající vlevo od Pražského hradu, přes Vltavu na stráně k Letné, pokračující ke Štvanici a končící na horizontu Kobylis je vzhledem k výšce předposledního nadzemního podlaží budovy naprosto unikátní. Bližší informace včetně fotogalerie naleznete v sekci projekty. Těšíme se na Váš zájem a návštěvu, kterou si prosím dojednejte předem u makléře naší společnosti.