CZE | ENG| RUS

Aktuality 2011

16.12.2011 MERRY CHRISTMAS AND HAPPY NEW YEAR 2012

Vážení klienti a obchodní partneři, dovolujeme si Vám popřát příjemné prožití vánočních svátků a přejeme Vám mnoho pracovních a osobních úspěchů v roce 2012.

29.9.2011 Odolena Voda

Vážení klienti, do nabídky prodeje pozemků v Odolene Vodě bylo vloženo 24 nových stavebních pozemků ze IV. etapy výstavby TI. Výhled na České středohoří z těchto pozemků je úchvatný a realizovat své představy můžete začít okamžitě. Těšíme se na Vaši návštěvu v naší společnosti nebo po domluvě přímo na místě.

6.9.2011 Lannova 2113

Vážení klienti, rezidenci Lannova bylo přiděleno č.p. 2113. V současné době pracujeme na dokončení interieru společných prostor včetně recepce podle návrhu arch. Báry Škorpilové.

26.7.2011 Prodej jednotek ve stavu Shell&Core – individuální interiérové řešení

V projektu Lannova jsme pro ty z Vás, kteří netouží po konformitě a chtějí si dokončit byt nebo ateliér zcela dle svých přestav,  ponechali několik jednotek ve stavu Shell&Core.

20.7.2011 Designový byt – nabídka dokončeného a zařízeného bytu

Vážení klienti, naše webové stránky byly rozšířeny o nabídku luxusního, dokončeného a zařízeného bytu v Rezidenci Lannova. Veškeré informace včetně fotogalerie najdete v sekci projekty. Těšíme se na Váš zájem a návštěvu, kterou si prosím domluvte předem.

15.7.2011 KOLAUDAČNÍ ROZHODNUTÍ

Stavba obdržela veškerá kladná stanoviska dotčených orgánů státní správy. Dokončili jsme všechny potřebné revize a měření. Máme vydáno kolaudační rozhodnutí na budovu a komunikaci.

V letních měsících budou probíhat práce spojené s dokončením interiérů bytů a společných prostor včetně recepce.

3.2.2011 Lannova – postup prací

V průběhu měsíce ledna společnost Kámen Ostroměř ukončila instalaci kamenné fasády z hořického pískovce v rozsahu od 3. - 8. nadzemního podlaží severní strany budovy a v posledním nadzemním podlaží byla dokončena instalace fasádních desek Jafholz Funder Max. V exteriéru byly dále doplněny předsazené shrnovací okenní žaluzie s elektrickým pohonem a v prostoru otevíravých částí oken zábradlí opatřené žárovým zinkováním. Byla odstraněna krycí plachta a většina lešení na severní straně domu. Na střechu byla osazena chladící jednotka a rozvezen krycí a zátěžový kačírek. Bylo dokončeno osazení a instalace komínu.

V interiéru budovy byly vylity hrubé podlahy ve 2. nadzemním podlaží a všech bytových jednotkách a dále dokončeny vnitřní omítky bytů, navazuje nanášení sádrové stěrky. Jsou dokončeny instalační práce rozvodů chladícího potrubí, pokračují montáže SDK podhledů v sociálním zázemí bytových jednotek. Je dokončena instalace plynového kotle včetně hrubých rozvodů, pokračují kompletace autovýtahu včetně osazení kabiny a vjezdových vrat.