CZE | ENG| RUS

Aktuality 2016

19.12.2016 MERRY CHRISTMAS AND A HAPPY NEW YEAR 2017

Vážení klienti a obchodní partneři, dovolujeme si Vám popřát příjemné prožití svátků vánočních a mnoho osobních a pracovních úspěchů v roce 2017.

Současně si Vás dovolujeme informovat, že ve dnech 23.12.2016 - 2.1.2017 bude kancelář společnosti uzavřena.

13.6.2016 Divadelní 24

Všechny zájemce o luxusní bydlení si dovolujeme informovat, že naše společnost rozšiřuje svoji nabídku bytových jednotek v úspěšném projektu Divadelní 24.

Tomuto objektu, jehož pečlivou rekonstrukci v závěru loňského roku naše společnost dokončila, dominují v současnosti nová fasáda, piskovcový obklad 1. NP a nová okna. Spolu s nově citlivě zrealizovanou recepcí, rekonstrukcí společných prostor, adresou v jedinečné lokalitě a nejkrásnějším výhledem v Praze - přes blízký park a Vltavu na Sovovy mlýny, Malou Stranu a Petřín, je dům předurčen pro zájemce s vybraným vkusem.


Oba byty z původní nabídky jsou prodané a proto naše společnost nabízí novou jednotku zaujímající celé 2. NP budovy.

Jedná se o byt s dispozicí 4+kk a výměrou 235 m2, jehož dispoziční řešení zaručuje dostatek prostoru a pohodlí pro budoucí obyvatele. Obývací pokoj s výměrou 75 m2, každá ložnice s pohodlným sociálním zázemím a šatnou, denní toaleta, místnost pro umístění pračky. Standardní vybavení mimo jiné zahrnuje teplovodní podlahové vytápění, rekuperaci vzduchu a inteligentní rozvody elektroinstalací. Součástí nabídky je garážové stání v 1. PP domu.


Pro bližší informace kontaktujte prosím makléře naší společnosti.

23.3.2016 Divadelní 24

Vážení zájemci o luxusní bydlení,

s radostí vás informujeme, že naše společnost rozšířila svoji nabídku nemovitostí v úspěšném projektu Divadelní 24.

Jedná se o bytovou jednotku ve 3. NP s dispozicí 4+kk a podlahovou plochou 255 m2.

Byt má netradiční dispoziční řešení v podobě písmene U. Prostorný obývací pokoj s plochou 116 m2 je velkolepě otevřený do krovu s výškou místnosti 4,5 metru. Každá ložnice je s pohodlným sociálním zázemím, v jednotce nechybí šatna, denní toaleta, ani místnost prádelny.

Bytová jednotka je ve standardním provedení vybavena mimo jiné teplovodním podlahovým topením, rekuperací vzduchu a inteligentními rozvody elektroinstalace.

Nedílnou součástí nabídky je garážové stání v 1. PP budovy.


Zájem poptávajících o luxusní nemovitosti v lokalitě Prahy 1 je trvalý. Projekt Divadelní 24 s nabídkou bytové jednotky v této výjimečné lokalitě je příležitost, která je mimořádná.


Pro bližší informace kontaktujte prosím makléře naší společnosti.