CZE | ENG| RUS

Wadia a. s.

Wadia a.s. je developerská, realitní a investorská společnost působící na českém realitním trhu od roku 1999.

Po dobu své existence společnost Wadia a. s. realizovala v Praze několik úspěšných projektů, ke kterým patří výstavba obytných komplexů „V Tehovičkách“ a, „Nad Dvorem“ v Praze 10, „Zvonička“ v Praze 4, „Zahradní čtvrť“ v Praze 5, Zbraslavi anebo „Lannova" v Praze 1. Ve zmíněných projektech bylo dokončeno a předáno uživatelům více než 1000 bytových jednotek.

Prioritou developerské společnosti Wadia a. s. je vytvářet přívětivé a v mnoha směrech unikátní projekty se zajímavým architektonickým řešením, které budou zároveň příležitostí k příjemnému bydlení a současně budou vnímané jako velmi dobrá investice klienta.

V současné době společnost Wadia a.s. připravila k prodeji 2 projekty, oba s omezeným počtem bytových jednotek, oba v historickém centru Prahy v unikátní lokalitě Smetanova nábřeží s výhledem na Karlův most, Malou Stranu a Pražský hrad. Dále v sekci Pozemky naleznete nabídku zasíťovaných stavebních parcel ve vyhledávané lokalitě Odolena Voda připravených k výstavbě samostatně stojících rodinných domů.